Personale

Dyrlæger

Vi holder et højt fagligt niveau blandt svinedyrlægerne i Porcus, og vi er derfor altid repræsenteret på relevante kurser og kongresser i Danmark og udlandet. På den måde er vi altid opdateret på videns- og forskningsfronten. Du kan møde alle vores dyrlæger her:

Dyrlæge Anne Priebe Schmidt dyrlæge hos Porcus

Anne Priebe Schmidt

Telefon

+45 20 74 70 50

mail

anne.p@porcus.dk

Anne Schultz

Telefon

+45 81 44 81 64

mail

anne.s@porcus.dk

Gerben Hoornenborg dyrlæge hos Porcus

Gerben Hoornenborg

Telefon

+45 21 69 49 27

mail

gerben@porcus.dk

Hans Bundgaard

Telefon

+45 21 67 71 94

mail

hans@porcus.dk

Jesper Bisgaard Sanden dyrlæge i Porcus

Jesper Bisgaard Sanden

Telefon

+45 40 79 28 00

mail

jesper@porcus.dk

Kristian Havn dyrlæge i Porcus

Kristian Havn

Telefon

+45 20 10 35 14

mail

kristian.havn@porcus.dk

Dyrlæge Kristian Viekulde Porcus

Kristian Viekilde

Telefon

+45 30 95 24 40

mail

kristian@porcus.dk

Lars Morten Jensen dyrlæge i Porcus

Lars Morten Jensen

Telefon

+45 30 95 10 65

mail

lars.morten@porcus.dk

Lars Rasmussen

Telefon

+45 22 12 87 16

mail

lars@porcus.dk

Lise Lotte Koldsø Pedersen dyrlæge i Porcus

Lise Lotte Koldsø Pedersen

Telefon

+45 21 61 73 54

mail

liselotte.k@porcus.dk

Maja Kobberø dyrlæge i Porcus

Maja Kobberø

Telefon

- på barsel

mail

maja@porcus.dk

Michael Agerley dyrlæge i Porcus

Michael Agerley

Telefon

+45 29 72 19 19

mail

michael@porcus.dk

Nikolaj Kjer Jensen

Telefon

+45 44 12 17 71

mail

nikolaj@porcus.dk

Poul Skovsby Toft dyrlæge i Porcus

Poul Skovsby Toft

Telefon

+45 21 76 11 31

mail

poul@porcus.dk

Rikke Skovsgaard Nielsen dyrlæge, Porcus

Rikke Skovsgaard Nielsen

Telefon

- på barsel

mail

rikke@porcus.dk

Dyrlæge Sanne C. Leth

Sanne C. Leth

Telefon

+45 44 12 62 94

mail

sanne@porcus.dk

Simon Smed Sørensen dyrlæge i Porcus

Simon Smed Sørensen

Telefon

+45 71 74 18 87

mail

simon@porcus.dk

KONTORET I ODENSE

Vores hovedkontor i Odense holder styr på hele organisationen, og herfra svarer vores sekretariat generelle henvendelser, tager imod kursustilmeldinger mm.

Vi kan altid kontaktes via telefon 6262 3074 eller mail@porcus.dk.
Telefonen er åben mandag – torsdag kl. 7.30 – 16.00 og fredag kl. 7.30 – 14.30.

Birgitte Ellegaard Porcus

Birgitte Ellegaard

Telefon

62 62 30 74

mail

birgitte@porcus.dk

Camilla Gothen Porcus

Camilla Gothen

Telefon

62 62 30 74

mail

camilla@porcus.dk

Pernille Vestermark Hansen

Telefon

62 62 30 74

mail

pernille.v@porcus.dk

Pernille Nøhr

Telefon

62 62 30 74

mail

pernille.n@porcus.dk

Pia Fritsdal Pedersen Sekretær hos Porcus

Pia Fritsdal

Telefon

62 62 30 74

mail

pia@porcus.dk

Rannvá Hofgaard, regnskabschef, Porcus

Rannvá Hofgaard

Telefon

62 62 30 74

mail

rannva@porcus.dk

Thea Harboe Hedeager sekretær hos Porcus

Thea Harboe Hedeager

Telefon

62 62 30 74

mail

thea@porcus.dk

Tak fordi du har tilmeldt dig vores nyhedsbrev.